facebook
Audiobook:
O Janku przyjacielu młodzieży
autor: Maria Kączkowska
odcinek 33: Zadanie życia spełnione


W Waszych intencjach modlimy się codziennie
o godzinie 15:00 w Sanktuarium
M.B.Wspomożycielki Wiernych w Szczyrku
Za Tomka z W
Piotr
2020-03-29 19:05:04
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty - aby szybko wrócił do zdrowia. Jest po ciężkiej operacji i w stanie zagrażającym życiu.
Krzysztof
2020-02-15 22:26:08
Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Najświętszej o opiekę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla rodziny Jana.
Jan
2020-01-29 13:28:49
Blogi:
Agnieszka Rogala Blog
Agnieszka Rogala
relacje między rodzicami a dziećmi
Jak nie kochać dzieci.
Karol Kliszcz
pomiędzy kościołem, szkołą a oratorium
Bezmyślność nie jest drogą do Boga
Karol Kliszcz Blog
Łukasz Kołomański Blog
Łukasz Kołomański
jak pomóc im uwolnić się od uzależnień
e-uzależnienia
Andrzej Rubik
z komżą i bez komży
Tożsamość
Andrzej Rubik Blog
Maria Fortuna-Sudor Blog
Maria Fortuna-Sudor
na marginesie
Teraz!
Tomasz Łach
okiem katechety
Bóg jest czy nie jest?
Tomasz Łach Blog

Archiwum

Rok 2008 - kwiecień
RODZINA SALEZJAŃSKA. Zaproszenie na festiwal

(emteem)

strona: 18Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Dąbrowie Górniczej 31 maja br. już po raz drugi organizuje Dąbrowski Festiwal Piosenki Maryjnej „Totus Tuus”. Cel jaki przyświeca organizatorom, to stworzenie amatorskim zespołom i solistom możliwości zaprezentowania swojego dorobku artystycznego, a także umocnienie wrażliwości chrześcijańskiej w odnajdywaniu drogi pełnej miłości i oddania dla drugiego człowieka. To świetna okazja do wymiany doświadczeń, poznania nowych utworów oraz spotkania z innymi wykonawcami zajmującymi się na co dzień animacją śpiewu.

W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalno-instrumentalne oraz schole. Przegląd odbywa się w dwóch kategoriach: wykonawców indywidualnych i zespołów lub scholi oraz w trzech grupach wiekowych: najmłodszej (do 9 lat), średniej (do 14 lat) i starszej (do 19 lat).

Każda parafia (szkoła) ma prawo zgłosić po jednym wykonawcy indywidualnym i jednym zespole lub scholi w poszczególnych kategoriach. Każdy z wykonawców prezentuje dwa utwory: piosenkę religijną i pieśń Maryjną.

W ocenie poszczególnych prezentacji pod uwagę brane są: dobór repertuaru, przekaz wartości duchowych, ogólny wyraz artystyczny, staranność wykonania utworów, akompaniament.

Przewidziane są cenne nagrody. Udział w Festiwalu można zgłaszać do 30 kwietnia br. Bliższych informacji udzielają organizatorzy: ks. Zbigniew Porębski SDB, ul. Wojska Polskiego 50, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel.: 501 217 707 lub Janina Drożdż – e-mail: jadro100@interia.pl, tel.: 608 684 747.