facebook
Audiobook:
O Janku przyjacielu młodzieży
autor: Maria Kączkowska
odcinek 33: Zadanie życia spełnione


W Waszych intencjach modlimy się codziennie
o godzinie 15:00 w Sanktuarium
M.B.Wspomożycielki Wiernych w Szczyrku
Za Tomka z W
Piotr
2020-03-29 19:05:04
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty - aby szybko wrócił do zdrowia. Jest po ciężkiej operacji i w stanie zagrażającym życiu.
Krzysztof
2020-02-15 22:26:08
Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Najświętszej o opiekę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla rodziny Jana.
Jan
2020-01-29 13:28:49
Blogi:
Agnieszka Rogala Blog
Agnieszka Rogala
relacje między rodzicami a dziećmi
Jak nie kochać dzieci.
Karol Kliszcz
pomiędzy kościołem, szkołą a oratorium
Bezmyślność nie jest drogą do Boga
Karol Kliszcz Blog
Łukasz Kołomański Blog
Łukasz Kołomański
jak pomóc im uwolnić się od uzależnień
e-uzależnienia
Andrzej Rubik
z komżą i bez komży
Tożsamość
Andrzej Rubik Blog
Maria Fortuna-Sudor Blog
Maria Fortuna-Sudor
na marginesie
Teraz!
Tomasz Łach
okiem katechety
Bóg jest czy nie jest?
Tomasz Łach Blog

Archiwum

Rok 2008 - luty
RODZINA SALEZJAŃSKA. Interaktywne radio

JB

strona: 19Już od przeszło 100 lat człowiek przez radio przekazuje swoje myśli. Dzięki niemu ma możliwość dotarcia do sporej liczby odbiorców. Od 10 lat ks. Jerzy Babiak, salezjanin, prowadzi cykliczną audycję „Trudne Sprawy” w Radiu Rodzina, rozgłośni archidiecezji wrocławskiej.

Tematyka audycji bezpośrednio nawiązuje do życia i problemów współczesnych Polaków i katolików. Omawiane są m.in. zagadnienia dotyczące roli autorytetu w wychowaniu, jakości wychowania, emigracji, głodu na świecie, samotności, cierpienia, zaangażowania Kościoła w politykę. Gośćmi audycji są zawsze osoby młode, w trakcie jej trwania emitowana jest specjalnie przygotowana sonda uliczna. Słuchający mają możliwość telefonowania, pisania SMS-ów bądź e-maili. Program kończy się sformułowaniem ostatecznego wniosku, podsumowania. Audycja bardzo często przybiera charakter żywej i gorącej dyskusji, a bywa, że kontrowersyjne wypowiedzi zachęcają do odkrywania głębszej prawdy poruszanego tematu. Program ma charakter audycji interaktywnej, dającej słuchającym nie tylko możliwość biernego przyjmowania treści, ale także aktywnego jej kształtowania.

Zainteresowanych zapraszamy do wysłuchania archiwalnych audycji na stronie www.liceum-wroc.salezjanie.pl bądź do słuchania poprzez Internet audycji na żywo w pierwszy, trzeci i piąty poniedziałek miesiąca od godz. 21.30 na stronie www.radiorodzina.wroc.pl.