facebook
Audiobook:
O Janku przyjacielu młodzieży
autor: Maria Kączkowska
odcinek 33: Zadanie życia spełnione


W Waszych intencjach modlimy się codziennie
o godzinie 15:00 w Sanktuarium
M.B.Wspomożycielki Wiernych w Szczyrku
Za Tomka z W
Piotr
2020-03-29 19:05:04
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty - aby szybko wrócił do zdrowia. Jest po ciężkiej operacji i w stanie zagrażającym życiu.
Krzysztof
2020-02-15 22:26:08
Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Najświętszej o opiekę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla rodziny Jana.
Jan
2020-01-29 13:28:49
Blogi:
Agnieszka Rogala Blog
Agnieszka Rogala
relacje między rodzicami a dziećmi
Jak nie kochać dzieci.
Karol Kliszcz
pomiędzy kościołem, szkołą a oratorium
Bezmyślność nie jest drogą do Boga
Karol Kliszcz Blog
Łukasz Kołomański Blog
Łukasz Kołomański
jak pomóc im uwolnić się od uzależnień
e-uzależnienia
Andrzej Rubik
z komżą i bez komży
Tożsamość
Andrzej Rubik Blog
Maria Fortuna-Sudor Blog
Maria Fortuna-Sudor
na marginesie
Teraz!
Tomasz Łach
okiem katechety
Bóg jest czy nie jest?
Tomasz Łach Blog

Archiwum

Rok 2015 - grudzień
Od redakcji

ks. Adam Świta sdb

strona: 3Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną” (Rdz 1,27-28). W tym opisie odnajdujemy prawdę o każdym z nas, że jesteśmy jedynym na ziemi stworzeniem, które Bóg chciał dla niego samego. Przywołuję te słowa na początku Adwentu, czasu przygotowania do pamiątki narodzin Syna Bożego. Świąt, które tak bardzo są radosne i rodzinne. Popatrzmy na nie sercem miłosiernego Ojca, który z troską przypomina nam o naszym narodzeniu. W tym wydarzeniu genealogia każdego z nas związana jest z wiecznością Boga, który mówi: „Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię, nim przyszedłeś na świat, począłem cię…” (Jr 1,5). Już od samego początku jesteśmy powołani do szczęśliwej wieczności z Bogiem. Idźmy więc zawsze za Tym, który jest Drogą i Prawdą, i Życiem. Drodzy Czytelnicy, przyjmijcie te słowa jako życzenia na czas świąt Bożego Narodzenia od redakcji Don Bosco. ▪